Ryabkov: Rusiya və ABŞ-nin ikitərəfli gündəliyində çoxlu məsələlər var
RUSSIA, MOSCOW - AUGUST 29, 2024: Russia's Deputy Foreign Minister Sergei Ryabkov gives a press conference on a roundtable discussion titled "War and Peace in the 21st Century. Active Peacekeeping Activities in the Context of Transformation of the International Relations System" as part of preparations for the 1st Leo Tolstoy International Peace Prize. Mikhail Sinitsyn/TASS Россия. Москва. Заместитель министра иностранных дел РФ Сергей Рябков во время пресс-конференции, посвященная круглому столу "Война и мир в XXI веке. Активная миротворческая деятельность в контексте трансформации системы международных отношений" в рамках подготовки к вручению первой Международной премии мира имени Льва Николаевича Толстого. Михаил Синицын/ТАСС
“Rusiya və Amerika tərəflərinin ikitərəfli gündəliyində çoxlu sayda məsələlər var”.
Medialive TASS-a istinadən xəbər verir ki, bunu jurnalistlərə açıqlamasında Rusiya xarici işlər nazirinin müavini Sergey Ryabkov deyib.
“Gündəmdəki iqtisadi məsələlər, bloklar – bunlar da diqqət tələb edir”, – o qeyd edib.