Tanınmış kosmetoloq Natavan Əmirova paylaşımı ilə özünü biabır edib
Vətəninfo.az xəbərinə görə, illərdir kosmetoloq kimi çalışan, öz sahəsi üzrə “marifləndirici” məsləhətlər verən Əmirova, artıq incidiyini bildirərək daha video çəkməyəcəyini bildirib.
Kosmetoloqun paylaşdığı bu “son” videoyaya isə xeyli sayda şərh gəlib.
Şərhlərin əksəriyyəti tanınmış kosmetoloqun özünün görünüşü ilə bağlıdır.
Belə ki, Natavan Əmirovanın çəkiliş zamanı üz effektindən istifadə etməsi, bir çox izləyicini düşündürməklə yanaşı şüphəyə salıb.
“Mənə həmişə maraqlıdır, siz üz gözəlliyi ilə məşğulsunuz, nəyi necə düzgün etmək lazımdır sadalayırsız, bəs niyə özünüzə edib nəticə almırsız ki, ehtiyac qalır filterə? Hansi ki, sizi qəribə göstərir, filterin filter olduğu o qədər bəllidir, bütün üz cizgiləriniz itib. Öz üzü ilə bağlı kompleksi olan həkim başqalarına nəyin doğru ya yalnış olmasını danışmaqla nə qədər nümunəvi ola bilər?”
İndi ortaya bu şərhi yazan izləyici kimi bizi də düşündürür, məşhur kosmetoloq bu qədər məsələhətdən özü üçün niyə faydalanmır?